Hadımköy Gece Kurye Hizmeti
Hadımköy Gece Kurye Hizmeti

Hadımköy Gece kurye hizmetimiz akşam 18:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir.Hadımköy kurye Saat 18:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 5 katıdır.Hadımköy kurye 21:30 dan sonra verilecek siparişin bilgilerine göre fiyat operasyon tarafından belirlenir.Hadımköy Gece Kurye Hizmeti

Hadımköy Gece Kurye Hizmeti Akşam 18:00 dan sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Hadımköy Gece Kurye Hizmeti . Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Hadımköy Gece Kurye Hizmeti  Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için aşağıdaki kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Hadımköy Gece Kurye Hizmeti Gece kurye hizmetimiz akşam 18:00 den başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Hadımköy Gece Kurye Hizmeti Saat 18:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 5 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Hadımköy Gece Kurye Hizmeti Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir. Hadımköy Gece Kurye Hizmeti.

 

 

 

Motorlu Kurye
Montaj Bloggif oluşturulan
Express Kurye

Evrakınızın kısa sürede sizden alınarak istediğiniz adrese (normal gönderi süresinden daha hızlı) ulaştırılıması için sadece şirketinizin gönderisini yaparak, başka hiç bir adrese uğramadan teslimat yapılan gönderi şeklidir. Sizin gönderiniz yerine ulaşmadan hiçbir şekilde ikinci bir iş araya giremez. Bu sayede gönderiniz İstanbul içi yakın mesafede 45 dakika uzun mesafede 90 dakika içinde kuryelerimiz tarafından alınır ve yerine ulaştırılır. Kuryemiz gönderinizi teslim eder etmez, firmamızdan size siparişiniz ulaştı bilgisi verilir.

Gece Moto Kurye

Akşam 18:00 den sonra vereceğiniz siparişler gece kurye olarak tabir edilmektedir. Firmamızda 24:00 a kadar kurye elemanı bulunmaktadır. Saat 21:30 dan sonraki siparişleriniz için yukarıda bulunan kurye telefonlarımızdan faydalanabilirsiniz. Gece kurye hizmetimizakşam 19:00 dan başlayarak ertesi sabah mesai saatinin başlangıcına kadar geçerlidir. Saat 19:00 21:30 saatleri arasında fiyatlar normal gönderilerin 2 katıdır. 21:30 dan sonraki gönderiler için firmamız fiyat haklarını saklı tutar. Fiyat verilecek siparişin bilgilerin göre operasyon tarafından belirlenir.